Umów się na spotkanie: biuro@udietetyczek.pl

DIET COACHING

Próbowałaś już różnych diet i wciąż wracasz do punktu wyjścia? Zajadasz stres? Nie jesteś zadowolona ze swojego ciała? Czujesz uzależnienie od słodyczy? Jeżeli nauczysz się słuchać siebie i rozumieć swoje potrzeby nie będziesz potrzebować "diety" i liczenia kalorii by schudnąć, odzyskać energię i zdrowie! Diet coaching to cykl spotkań podczas których pomagam Ci stworzyć plan odżywiania zgodny z Tobą. Ich istotą jest wzbudzenie i utrzymanie motywacji do zmiany. Pomagam Ci zdobyć lub uporządkować wiedzę na temat odżywiania, nabyć nowe umiejętności niezbędne do zmiany stylu życia oraz uzdrowić relacje z jedzeniem.

Czym różni się coaching dietetyczny od klasycznej pracy z dietetykiem?

Jest to metoda małych kroków, która prowadzi do trwałej zmiany stylu życia. Nie ma tu zakazów i nakazów, dozwolonych i nie dozwolonych produktów – jest tylko Twój świadomy wybór.

W procesie diet coachingu nie układam jadłospisu, nie liczymy kalorii, nie ważymy produktów.  Skupiam się na wspieraniu Cię w procesie zmiany nawyków żywieniowych, wzmocnieniu motywacji, radzeniu sobie z emocjami, uwolnieniu swojego potencjału i osiągnięciu postawionego celu.

Dla kogo jest coaching dietetyczny?

Łącząc wiedzę i doświadczenie w zawodzie dietetyka z umiejętnością uważnego słuchania, pracy na mocnych stronach i eliminacji nie zdrowych przekonań wspieram Cię w:

  • Redukcji wagi
  • Odzyskaniu energii i dobrego samopoczucia
  • Uwolnieniu się od podjadania, jedzenia słodyczy lub zajadania stresu
  • Wyjściu z błędnego koła odchudzania
  • Zmianie nawyków żywieniowych dla lepszego zdrowia
  • Zmianie nie zdrowych przekonań dotyczących diety i stylu życia uporządkowaniu relacji z jedzeniem
  • Poczuciu własnej wartości

Ile to kosztuje?

Pierwsza sesja (60-90 min.) 150 zł

Kolejne sesje pojedyncze (60 min.) 150 zł

7 sesji po 60 min. 700 zł

Gdzie odbywają się spotkania?

Sesje odbywają się on line lub w klinice przy ulicy Nowogrodzkiej 21 w Warszawie. Czas trwania spotkania to ok. 60 min. Cały proces to minimum 7 spotkań.